تاریخچه

تاریخچه

 

 شركت ساختمانی پرهام یكی از با سابقه ترین شركت های ساختمانی ایران است كه در سال 1338 تاسیس و تاكنون در اجرای طرحهای مختلف عمرانی درسرتاسر ایران بعنوان پیمانكاری فعال و با كیفیت بالای كار ، حضور داشته است.

این شركت اولین شركت ایرانی اجرا كننده شمع های بتنی درجا با استفاده از انواع سیستم های حفاری و نیز شمع كوبی با سیستم سولجر پایل (Soldier Piles) در ایران است و مجهز به انواع تجهیزات و ماشین آلات سنگین پی سازی عمیق (شمع كوبی و حفاری و اجرای شمع های بتنی در جا) می باشد.

شركت ساختمانی پرهام با بیش از 5 دهه فعالیت و تجربه توانسته است موفقیت های با ارزشی را در اجرای سازه های دریایی ، بتن پیش تنیده ، پلسازی ، انواع پی سازی های عمیق در شرایط مختلف خشكی ودریا بدست آورد

همچنین این شرکت با بکارگیری ضوابط و استانداردهای سیستم جهانی Dywidag Systems International )DSI) آلمان و استفاده از مشخصات مصالح و تجهیزات آن، توانایی اجرای سازه های بتن مسلح پیش ساخته، مربوط به تایرادها، پلها، ساختمانها، برج ها، تونلها، تثبیت شیبها و کارهای دیگر راه سازی در روی زمین و بالای زمین را دارد.

این شركت در سالهای اخیر با تكیه بر تجارب حاصله و كادر فنی مجرب خود با اعمال مهندسی ارزش و ارائه طرحهای بهینه در پروژه های بزرگ ملی و عمرانی كشور ، موجبات بهبود كیفیت پروژه ، كاهش زمان اجرا و كاهش قابل توجه هزینه را فراهم نموده است كه از جمله مهمترین آنها می توان از اعمال مهندسی ارزش در پروژه های طرح توسعه بندر انزلی (ده پست اسكله) ، بندر تجاری امیرآباد ( حوضچه شماره 1 شامل نه پست اسكله) ، و اسكله های چند منظوره در بندر خدماتی پارس منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس عسلویه (پنج پست ) نام برد .

شركت ساختمانی پرهام موفق به اجرای اسكله و مدرن ترین پل متحرك اتصال راه آهن به شناور (Rail Ferry Link-Span) در دوران تحریم در کشور شده است . این سیستم در حوضچه شماره یك بندر تجاری امیرآباد واقع در دریای خزر نصب گردیده و كلیه مراحل ساخت و تكمیل طراحی این ترمینال تحت نظارت مستقیم كارشناسان این شركت انجام شده است 

شركت ساختمانی پرهام در سالهای اخیر اجرای پروژه دایکها و موج شکن های بزرگ بندر انزلی را بعهده گرفت ، طول کل این سازه (شامل دایکها و موج شکن ها) بالغ بر 4492 متر ، تا عمق 10/00-متر ، با سنگهای به وزن 1 تا 5500 کیلوگرم ، بوزن کل 000 560 2 تن و آرمور های بتنی xbloc ( با اخذ لیسانس از مهندسین مشاور DMC هلند) با تناژ 4/8 الی 11 تن ، بزرگترین موج شکن سنگی در شمال کشور میباشد این پروژه یکی دیگر از پروژه های مهم اجرا شده در دوران تحریم بشمار می رود.

شركت ساختمانی پرهام در صدد است با در اختیار گذاشتن توانائیهای خود درهر یك از فعالیت های ذكر شده، همكاری سازنده ای را با مراجع ذیربط داشته باشد تا موجب رضایت و بهره مندی مشترك گردد.

 

معرفی شرکت ساختمانی پرهام

 شركت ساختماني پرهام يكي از با سابقه ترين شركت هاي ساختماني ايران است كه در سال 1338 تاسيس و تاكنون در اجراي طرحهاي مختلف عمراني درسرتاسر ايران بعنوان پيمانكاری فعال و با كيفيت بالاي كار ، حضور داشته است

شركت ساختماني پرهام با بيش از 5 دهه فعاليت و تجربه توانسته است موفقيت هاي با ارزشي را در اجراي سازه هاي دريايي ، بتن پيش تنيده ، پلسازي ، انواع پي سازي هاي عميق در شرايط مختلف خشكي ودريا بدست آورد ....

 

logo 50y fa

اطلاعات کلی شرکت

نام : شرکت ساختمانی پرهام   (سهامی خاص)
آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان استاد نجات اللهی – خیابان ورشو – پلاک 17
تلفن : 88901799 ، 88900669 ، 88903389 (9821+) .
نمابر : 88905378 (9821+)
وب سایت : www.parhamco.com ( در حال بروز رسانی)
ایمیل : Info@parhamco.com
سال تاسیس : یکم آبان 1338 شمسی

Search